Skip links

Центр сучасної стоматології

Комплексне стоматологічне лікування буль-якої складності

Наша клініка працює за найвищими міжнародними стандартами та надає весь спектр сучасних стоматологічних послуг, позиціонуючи себе як сучасна, універсальна клініка.

Про нас
Центр сучасної стоматології
Записатись на консультацію

  Центр сучасної стоматології

  сучасна стоматологічна клініка, де застосовується комплексний підхід

  “Центр сучасної стоматології” – це сучасна стоматологічна клініка, де застосовується комплексний підхід, який передбачає повний комфорт пацієнта на всіх етапах лікування та участь у лікуванні пацієнта висококваліфікованих фахівців різного профілю. Така методика створює необхідні передумови для якісного лікування пацієнта,можливість комплексної оцінки захворювання фахівцями клініки та прийняття найкращого рішення для його лікування в найкоротші терміни.

  10+
  Років на ринку
  20+
  Кращих фахівців
  Професійне лікування

  На етапі консультації ми збираємо всю необхідну для планування лікування інформацію( компютерну томографію, аналіз змикання зубів, стан скронево-нижньощелепного суглобу, аналіз стану ясен). Ця інформація потрібна для формування комплексного плану лікування з урахуванням всіх особливостей.

  Наші послуги
  30

  Стоматологічних послуг

  Принциповою відмінністю було створення колективу однодумців, людей прогресивних, які живуть стоматологією, однодумців, а також створення максимально комфортних умов для роботи. Це стосувалося не тільки закупівлі необхідного сучасного обладнання, а й створення атмосфери дружби і колективізму серед персоналу. Тільки за цих умов можна забезпечити необхідний комфорт для пацієнта та досягнути успішних результатів лікування.

  Наша клініка працює за найвищими міжнародними стандартами та надає весь спектр сучасних стоматологічних послуг, позиціонуючи себе як сучасна, універсальна клініка.Ведеться дитячий прийом малюків від трьох років, проводиться ортодонтичне лікування будь-якої складності, здійснюється терапевтичне, ортопедичне, хірургічне лікування , імплантація та протезування на імплантатах. Естетична стоматологія є невідємною складовою щоденного прийому – відбілювання зубів, виправлення прикусу, форми зубів,суцільно керамічні коронки, вініри. Фахівці нашого центру стежать за новітніми досягненнями в галузі стоматології, регулярно відвідуючи конгреси, стоматологічні конференції та майстер-класи як в Україні так і за кордоном.

  Звертаючись за стоматологічною допомогою в наш центр, Ви можете бути повністю впевнені, що обрали кращих у своїй справі. Ваш комфорт починається з гарного настрою та віри у позитивний результат лікування.

  І не важливо, звернулися Ви до нас бажаючи провести гігієнічну чистку зубів, виправити прикус, усунути карієс або поставити зубний імплантат тому, як наша клініка має в своєму розпорядженні фахівців різних профілів і напрямів.

  Ми допоможемо здійснити будь-які Ваші побажання і докладемо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою.

  Наша стоматологічна клініка за допомогою сучасної апаратури та новітніх технологій допоможе зберегти здоровя та красу Ваших зубів та чарівної посмішки.